PLT 18 Toygar

PLT 18 TOYGAR

Toprağınızı korurken daha fazla iş yapın

Development

Veriminizi

artırın

Daha iyi su ve hava filtrasyonunun yanı sıra toprak sıkışmasında azaltıp verimliliği arttırın.

BigData

Çalışma sürenizi en üst düzeye çıkarın

Daha büyük yük kapasitesi sayesinde ekipmanınızı üreticinin izin verdiği maksimum seviyeye kadar doldurarak verimliliğinizi artırabilirsiniz.

ERP

Alanlarınıza istediğiniz zaman erişin

Koşullar ve hava koşulları ne olursa olsun, toprağınıza ve ürünlerinize zarar vermeden güvenle çalışın

Zaman ve performans çiftçiler için iki temel unsurdur. Alanlarının onlara her gün gösterdiği her yeni zorlukla yüzleşmek için en iyi donanıma sahip olmaları gerekiyor. Normal tekerlekler veya palet sistemi arasında seçim yapmak zor bir seçim olabilir çünkü her ikisi de nasıl kullanıldıklarına ve üzerinde çalıştıkları toprağın durumuna bağlı olarak kendi faydalarını sunarlar. Seçim yapmanıza yardımcı olacak avantajlardan bazıları şunlardır:

Tekerlek avantajları:

Tanıdık: Normal tekerlekler, tarım makineleri için varsayılan yuvarlanma ekipmanıdır. Genellikle insanlar aşina oldukları ürünlerle daha rahat ederler.

Hız ve çeviklik: Normal tekerleklerle donatılmış bir biçerdöver, 40 km/saat hıza ulaşabilir. Zeminle daha küçük yüzey teması, sahada keskin dönüşler yapmayı kolaylaştırır.

Yol konforu: Normal tekerlekler, kuru arazi veya asfalt gibi sert yollarda daha iyi süspansiyon sağlayarak taşımayı daha keyifli hale getirir.

Ekonomik satın alma maliyeti: Bu pazardaki rakiplerin çokluğu nedeniyle bu jantların maliyeti genellikle daha ucuzdur.

Avantajları izleyin:

Toprağın korunması: Arttırılmış flotasyon ve çekiş, toprak hasarını en aza indirir ve toprağa daha fazla havalandırma sağlar ve suyun nüfuz etmesini ve drenajını kolaylaştırır. Flotasyon ile mahsul kökleri iyi yapılandırılmış bir toprakta engellenmeden büyüyebilir.

Rakipsiz çekiş gücü: Palet sistemleri daha az kayma ve daha fazla zemin temas alanı sunar. Bu, arazinize zarar vermeden her türlü toprak türünde daha büyük aletleri çekebileceğiniz anlamına gelir.

Saha konforu : Basınç dağılımı, arttırılmış stabilite ve daha geniş zemin teması, eşit veya daha yumuşak sahalarda taşımayı daha konforlu hale getirir.

Her zaman saha erişimi: Tarlalarınıza tutarlı, ücretli erişime sahip olacaksınız. Koşullar ne olursa olsun, toprağınıza ve ürünlerinize zarar verme korkusu olmadan dilediğiniz zaman çalışabilirsiniz. Bu, dar çalışma aralıklarından en iyi şekilde yararlanabileceğiniz ve kayıp zamanı azaltabileceğiniz anlamına gelir.

Uzun vadede ekonomik: Raylı sistemler başlangıçta daha maliyetli olabilir, ancak uzun vadede bunların daha ekonomik olduğunu göreceksiniz. Her bir parça onarılabilir veya değiştirilebilir ve aynı zamanda bakım maliyeti de azaltılabilir.