Faaliyetlerimiz

FUAR TAKVİMİ

Temren Makina'nın yardımıyla süreç ve üretkenliğinizi geliştirin ve fuarlarda en son teknoloji gelişmelerini keşfedin.

MAKTEK 2022

 

Maktek Avrasya Fuarı, talaşlı imalat, metal işleme ve otomasyon sektöründe ziyaretçiler ile son teknoloji ürünleri, yenilikleri, sektör trendlerini ve iş birliği fırsatlarını keşfetme imkanı sunmuştur.

IDEF 2023

Dünyanın en büyük 4’üncü savunma sanayii fuarında  doğrudan temas kurarak iş birliği imkânlarını artırdık.

BUMATECH 2023

BUMATECH, Metal İşleme Teknolojileri, Sac İşleme Teknolojileri ve Otomasyon Fuarlarını tek çatı altında buluşturarak sektörünü ağırlamamızı sağladı.

BETON 2023

Beton 2023’ün çok daha başarılı olacağına, sektörlerimize yenilik getireceğine ve hareket kazandıracağına yürekten inanıyoruz.

KONYA TARIM 2023

Tarımsal mekanizasyon ile dünyanın ileri teknolojilerini yakalamak ve tarlada verimini yükseltecek son teknolojik çözümlerle tanışmak için Konya Tarım 2024’e yoğun ilgi gösteren katılımcı ve ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.

MAKTEK AVRASYA 2024

Maktek Avrasya Fuarı, Sektörün Avrasya Coğrafyasındaki En Büyük Buluşmasına Davetlisiniz!

ETKİNLİKLERİMİZ

Hedefler zorlu olsa da, yapacaklarımıza “hayal” deseler de, azmimiz ve cesaretimizle, hızla dönüşerek – kararlılıkla gelişerek yüksekleri hedefliyoruz

 

Büyük bir memnuniyetle belirtmek isteriz ki, firmamız, Milli Savunma Bakanlığı Askeri Fabrikalar Genel Müdürlüğü tarafından Üretim İmalat ,Ar-Ge ,Tasarım alanında onaylanmış tedarikçiler arasında resmi olarak yer almaya hak kazanmıştır. Bu prestijli onay sürecini başarıyla tamamlamış olmanın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

 

Temren Makina olarak KAAN’a katkı sağlamaktan gurur duyuyoruz.Birlikte çalışarak elde ettiğimiz bu önemli başarı, yerli ve milli teknolojiye olan inancımızın ve desteğimizin bir yansımasıdır.